רפלקסולוגיה

בשיטת הרפלקסולוגיה כף הרגל "מגלה" את מקורו של הכאב. על מנת שנגיע לריפוי עמוק ואמיתי בעזרת שיטה זו נדרשים מיומנות ונסיון רב, מגע רך ומלטף אשר מכיר את נבכי הגוף ונקודות הלחיצה.

עם נסיון של 15 שנות עבודה עם מטופלים, אפרט מה השיטה הזו עושה:
בזמן הטיפול אני לא מסירה את עיני מפניו של האדם ששוכב מולי ועוקבת אחרי כל תנועה או תנודת גופו.
אדם זה נותן לעצמו שעת בריאות בשבוע, בחודש, בשנה. זו נתינה עצמית.
הוא מתחבר לגופו, חש אותו, רפוי ורגוע לפי הנחיותי.
כאשר אני עובדת על כפות הרגליים, הגוף נרגע, המערכת הסימפטטית מורידה הילוך, הגוף מפריש אנדורפינים, כלומר הורמונים מתקנים, המתח יורד, וכל תא מתחדש.

דמיינו לכם, מקום נעים ושקט, שם תוכלו לשבת או לשכב. האוויר מלא בריחות נעימים של שמנים נדיפים, ומישהו מנחה אתכם להרגע ולנשום עמוק, כאשר הוא מטפל בכם דרך כפות הרגליים.
כבר הבראתם!

בזמן הטיפול על כפות הרגליים אחדים ירגישו את הזרמים בגוף עצמו של אזורים עליהם אני עובדת, אחדים ירגישו כאב מסויים באזורים המשוייכים למקור הכאב, הטיפול תמיד מלווה באווירה נינוחה ורגועה.

אדם שסובל מכאב בכתף יגלה ששורש הכאב הינו בצוואר וביציבה שלו, כאבי ראש מגרנים או אחרים ידרשו שיחרור של הכתפיים או הצוואר, כאבי בטן עליונה או תחתונה ישוחררו בעיסוי עצמו, אנשים מתוחים או דפרסיבים יהנו ויקחו חלק גדול בתהליך ההבראה, חולי סכרת ימנעו בעיות רבות של זרימת דם פריפרית כגון נוירופתיה סכרתית, אנשים עם עייפות כרונית, פיברומיאלגיה, טרשת נפוצה, אלרגיות למיניהן, בעיות עיכול למיניהן, משקל יתר, אבנים בכליות,טחורים… כולם ירגישו בהבדל.

אני חושבת שהשילוב של התאמה תזונתית, מגע, שיחות אישיות ודימיון מודרך הם דרך מצויינת לריפוי , כאשר ה"מבריא" לוקח אחריות על בריאותו, ומוביל את עצמו להחלמה.
זו הגישה, לתת לעצמי, לשנות את ההרגלים שלי, ללמוד לשחרר את השליטה, להנות, ולהתמיד.

כל אחד חייב להתנסות בחוויה, אני מזמינה אותך לצור קשר ולקבוע עימי טיפול הכרות.